ENDERMOLOGIE®LPG

ENDERMOLOGIE®LPG Lipomassage™ jest jedyną w swoim rodzaju techniką bezbolesnego, bezinwazyjnego leczenia uwięzionego tłuszczu. Daje widoczne i trwałe efekty wyszczuplenia. Opatentowane głowice LPG® delikatnie oddziałują na tkankę, stymulując uwalnianie w tkance łącznej krążenie żylne i limfatyczne oraz usuwanie tłuszczu. Lipomassage™ reaktywuje również produkcję kolagenu i elastyny, w celu ujędrnienia skóry.

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Deutsch i English.

LPG® ENDERMOLOGIE® LIPOMASSAGE™

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej, Opatentowane rolki LPG delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu. Lipomassage LPG francuskiej firmy jest dziełem światowego lidera w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki . Wykorzystuje zaawansowaną technologię Endermologie® by  pozbyć się skutecznie opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo ujędrnia skórę, likwidując cellulit. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Endermologia-Cellu-M6-1

Opis zabiegu

Po indywidualnej ocenie figury i wyznaczeniu celów jakie mają być osiągnięte, ustalony zostanie program zabiegów, dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem pacjent zakłada odpowiedni strój, który chroni przed urazami mechanicznymi. Masaż wykonywany jest w pozycji leżącej i trwa około 35 minut. Na początku zaleca się wykonanie 10 masaży, dwa razy w tygodniu, a dla podtrzymania efektu jeden tygodniowo.Ta opatentowana technika wyszczuplająca jest w 100% naturalna i bezbolesna.

Rezultaty:

– wyrzeźbiona sylwetka
– naturalnie jędrniejsza i gładsza skóra
– skuteczna redukcja cellulitu
– likwidacja miejscowej otyłości
– ujędrnienie skóry
– zmniejszenie obrzęków
– poprawa elastyczności i gładkości skóry

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg można określić jako przyjemny, niebolesny. Podczas zabiegu odczuwalne jest zassanie tkanki.

Wyznacz cel jaki chcesz osiągnąć:

– rzeźbienie
– ujędrnianie
– wygładzanie
– wyszczuplanie

Przeciwwskazania

– ciąża (z wyjątkiem nóg)
– zapalenie żył
– nowotwór
– infekcje, skórna wysypka
– stany zapalne
– antykoagulanty
– choroby krwi

PROMOCJA

Zabieg 15 min

1 zabieg –  100 zł + kombinezon

10 zabiegów – 900 zł + GRATIS kombinezon

Zabieg 35 min PROMOCJA 

1 zabieg – 180 zł + kombinezon

3 zabiegi – 500 zł + kombinezon

6 zabiegów – 950 zł + kombinezon 

PROMOCJA 10 zabiegów – 1299 zł + kombinezon
PROMOCJA 20 zabiegów – 2299 zł + kombinezon GRATIS

Koszt zakupu kombinezonu to 100 zł.Przyjmujemy na zabiegi z własnym kombinezonem, tylko wtedy , gdy jest on oryginalny firmy ENDERMOLOGIE ® LPG.

Zabieg na twarz Endermolift ® LPG

ENDERMOLIFT Poważny konkurent dla iniekcji.

Zabieg, który powoduje wzrost produkcji kolagenu i elastyny. Jest to doskonały zabieg dla Klientek, które oczekują szybkich i naturalnych efektów. Inne korzyści to rozjaśnienie cery, zagęszczenie i ujedrnienie całej twarzy. Jest to zabieg najlepiej sprzedający się wśród innych zabiegów – jego efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest rekomendowany dla kobiet, które myślą, że jest albo za wcześnie albo za późno dla nich, lub które nie chcą próbować już więcej zabiegów agresywnych. Zabieg bez bolesny. Należy go wykonywać 2,3 razy w tygodniu, potem przypominający 2 razy w m-cu i raz na m- c. Cudownie łączy się z innymi zabiegami, powodując jeszcze lepsze wchłanianie składników odżywczych.

Cena jednego zabiegu – 130 zł
Cena w serii 5 zabiegów – 499 zł
Cena w serii 10 zabiegów – 799 zł

lpg_endermologia

lpgendermologiaglowne

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Deutsch i English.