Nilu

NILU – indonezyjska masażystka. Pochodzi z wyspy Bali gdzie ukończyła Międzynarodową Szkołę masażu Bali International SPA Institute. Swoje doświadczenie zdobywała początkowo na Bali gdzie przez trzy lata pracowała w Taman Sari Royal Heritage Spa. Jej zdolności zostały również docenione w Polsce gdzie pracuje od 2017 roku. Umiejętność licznych technik masażu oraz ogromna pasja i zaangażowanie sprawiły że NILU zyskała sobie wielu sympatyków z całej Polski jak również z poza jej granic. Pomimo wielu masaży które wykonuje jej specjalnością jest masaż Balijki oraz polinezyjski dla kobiet w ciąży. Cieszymy się że od 2017 roku Dayu dołączyła do zespołu Mana Day Spa.

WERA

WERA – masażystka pochodząca z wysp Bali. Swoje doświadczenie zdobywała początkowo na Bali gdzie ukończyła SPA Therapist Bali Stars College, następnie swoje umiejętności pogłębiała w wielu renomowanych salonach SPA. Specjalnością WERA jest masaż balijski oraz Deep Tisse ktory gwarantujący głębokie rozluźnienie i niesamowite doznania.
WERA wykonuje swoje masaże z ogromnym zaangażowaniem, starając się nieść pomoc oraz przynosić ulgę doskonałym masażem. Dzięki swoim niezwykłym umiejętnością WERA zyskała sobie wielu stałych klientów, którzy chętnie wracają na ponowne seanse terapeutyczne nawet kilka razy w tygodniu.