Dayu

Dayu – indonezyjska masażystka. Pochodzi z wyspy Bali gdzie ukończyła Międzynarodową Szkołę masażu Bali International SPA Institute. Swoje doświadczenie zdobywała początkowo na Bali gdzie przez trzy lata pracowała w Taman Sari Royal Heritage Spa. Jej zdolności zostały również docenione w Polsce gdzie pracuje od 2010 roku. Umiejętność licznych technik masażu oraz ogromna pasja i zaangażowanie sprawiły że Dayu zyskała sobie wielu sympatyków z całej Polski jak również z poza jej granic. Pomimo wielu masaży które wykonuje jej specjalnością jest masaż Balijki oraz polinezyjski dla kobiet w ciąży. Cieszymy się że od 2011 roku Dayu dołączyła do zespołu Mana Day Spa.

WATII

WATII – masażystka pochodząca z wysp Bali. Swoje ponad 10 letnie doświadczenie zdobywała początkowo na Bali gdzie ukończyła SPA Therapist Bali Stars College, następnie swoje umiejętności pogłębiała w wielu renomowanych salonach SPA oraz na luksusowych wycieczkowcach. Specjalnością Watii jest masaż balijski oraz Deep Tisse ktory gwarantujący głębokie rozluźnienie i niesamowite doznania.
Watii wykonuje swoje masaże z ogromnym zaangażowaniem, starając się nieść pomoc oraz przynosić ulgę doskonałym masażem. Dzięki swoim niezwykłym umiejętnością Watii zyskała sobie wielu stałych klientów, którzy chętnie wracają na ponowne seanse terapeutyczne nawet kilka razy w tygodniu.

Kadek

KADEK – nasza wspaniała masażystka z Indonezji. W swej praktyce korzysta z daru uzdrawiającego dotyku, żywych w azjatyckiej tradycji zasad holistycznej wiedzy ayurwedyjskiej, jak i z wieloletniego doświadczenia nabytego w trakcie pracy
w renomowanych salonach masażu.
Jej ulubione masaże to masaże ayurwedyjskie i tajskie masaże tradycyjne.

MARTA

MARTA – dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia kosmetologiczne w renomowanej uczelni Wyższa Szkoła Zdrowia i Urody w Poznaniu. Marta posiada liczne certyfikaty oraz dyplomy uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów przy użyciu wysokiej jakości sprzętu oraz sprawdzonych kosmetyków. Jej doświadczenie oraz pasja, jaką wkłada w swoją pracę, pomagają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zdaniem Marty, kosmetyka profesjonalna to nie tylko upiększanie i pielęgnacja, ale również, a może i przede wszystkim leczenie ciała i duszy.
Jej motto brzmi:

,,Piękno jest otwartym listem poleconym, który z góry zdobywa dla nas serca” Artur Schopenhauer