Party Spa, Wieczory Panieńskie, Urodziny i Imieniny

Jeśli nie mają Państwo pomysłu, jak zaskoczyć przyjaciół niesamowitą imprezą lub spotkaniem, z przyjemnością zaprezentujemy Państwu możliwości jakie daje Mana Spa. Ekskluzywny, a zarazem orientalny wystrój zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości i co najważniejsze sprawi, że zapomną Państwo o szarej rzeczywistości. Zmysłowy blask świec, relaksacyjna muzyka i orientalne zapachy podziałają na wszystkie zmysły, tak aby w stanie pełnego odprężenia mogli Państwo skorzystać z naszych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

W naszym salonie mogą Państwo zorganizować w szczególności wieczory panieńskie, kameralne spotkania biznesowe, romantyczne wieczory dla dwojga, spotkania okazjonalne w orientalnym klimacie.

Z naszej strony zagwarantujemy wszystkim Gościom wyjątkowy poczęstunek, który dopełni piękna niesamowitej atmosfery: powitalny trunek z truskawkami, kuszące podniebienie ekskluzywne orientalne przekąski, zniewalające słodyczą owoce.

Każde spotkanie jest w pełni dostosowywane do Państwa potrzeb, a ceny i szczegóły ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość rezerwacji salonu na dowolną ilość godzin, w zależności od ilości Gości oraz wybranych zabiegów. Optymalna liczba Gości – od dwóch do dziesięciu osób.

Gotowe pakiety (idealne dla dwóch osób)
1. Aromaterapeutyczny masaż tajski + poczęstunek (tajska herbata Matum,woda, orientalny ciepły poczęstunek, suszone owoce)               
199 zł/osoba
2. Masaż Lomi Lomi Nui 90 min + poczęstunek (tajska herbata Matum,woda, orientalny ciepły poczęstunek, suszone owoce) 269 zł / osoba
3. Nawilżający zabieg czekoladowy + poczęstunek (napoje, orientalne przekąski, owoce) 269 zł / osoba

1409864390

WIECZORY PANIEŃSKIE DO 15 OSÓB

Przykładowa propozycja;

Pakiet dla przyszłej Panny Młodej :

1. Peeling rozświetlający na ciało

2. Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru

3. Masaż Lomi Lomi Nui na pomarańczowym maśle 

4. Nawilżający zabieg na dłonie z manicurem do wyboru

5.  Ekskluzywny rozświetlający zabieg na twarz dobrany do rodzaju cery

Pakiet dla Pań towarzyszących w spotkaniu:

1. Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru

2. Masaż aromaterapeutyczny tajski na ciepłym olejku

3. Masaż twarzy azjatyckimi pędzelkami na twarz na ampułce witaminowej THALGO

4. Nawilżający czekoladowy zabieg na dłonie 

W trakcie pobytu proponujemy orientalny poczęstunek, owoce, czekoladowe founde, wino, szampana, zimne napoje i tajską herbatę Matum.

Prezent od Mana Spa dla Panny Młodej – niespodzianka

Zadzwoń i zapytaj o propozycję.

Cena uzależniona od ilości osób i wybranego poczęstunku.